День знань

 

 

          Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.  Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято вчителів, учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. Проводяться урочисті лінійки і всілякі святкові заходи, на яких особлива увага приділяється звичайно ж першокласникам, тим хто вперше сідає за шкільну парту. Для решти учнів цей день також наповнений різноманітними святковими заходами.

          1-го вересня звучать привітання на адресу учнів і вчителів, це день квітів та листівок, це свято, яке не обходять своєю увагою керівники міст і районів, адміністрації самих різних рангів.

          Сьогодні в Маяківській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулась урочиста лінійка. В цьому навчальному році за парти сіли 97 учнів, з них 8 першокласників. На святі був присутній Маяківський сільський голова Стукало Едуард Олексійович, який привітав всіх присутніх зі святом і вручив подарунки для першокласників. 

          По традиції першачків накормили солодкою кашею. Надали перший двоник: учень 11-го класу Туранков Владислав та учениця 1-го класу Нетесова Кіра.