Новорічне свято 2020

 

          Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і з нетерпінням чекають люди. А більше від усіх на його чекає дітвора.

          На території сільської ради свята розпочались з 24.12.2019 в Маяківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, 27.12.2019 в КЗ "Маяківський ЗДО ясла-садок "Веселка", 28.12.2019 в Тетянівській сільській бібліотеці. На батьків та гостей чекала подорож у новорічну казку. Дітвора, разом з дорослими, водили хороводи, грали у ігри. На завершення усі діти отримали подарунки від Діда Мороза та спонсорів: ТОВ "СЛАВ-АГРО", ТОВ "Слов'янська хохлушка" та Маяківського сільського голови Стукало Е. О.

          Для мешканців села Маяки 30.12.2019 Новорічне свято відбулося у Маяківському СБК. Традиційно воно розпочалось з вітального слова Маяківського сільського голови Стукало Е.О. і продовжилось святковим концертом під назвою: "Новорічний серпантин 2020".

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Новорічні свята тривають. 14 січня 2020 року до сільської ради з новорічними привітаннями та щедрівками завітала малеча Маяківського ЗДО "Веселка".