Перепоховання та вшанування пам'яті загиблих

 

          73 роки назад весь світ переміг нацизм. Безумовно не пам'ятати цей день Україна не може. Сьогодні кожен згадує своїх батьків і дідів, які поклали свої життя. Ми здолали, ми перемогли, але кажуть, що війна не закінчилась до тих пір, поки останній загиблий солдат не похоронений і йому не віддана честь. Неймовірну річ роблять хлопці пошукового загону ГО "Асоціація дослідників військово-історичної спадщини "Плацдарм".

          Сьогодні 08.05.2018 року на території Маяківської сільської ради Слов'янського району Донецької області відбулось перепоховання 107 воїнів 12-ї та 8-ї армій, 3-ї та 8-ї гвардійських армій, загиблих у боях при звільненні  Слов'янщини у 1941-1943 роках. Це вже п'ятий захід, який проходить на території сільскої ради.

          У даному заході прийняли участь майже 300 чоловік. Серед запрошених гостей: Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівський Павло Іванович; Заступник командувача об'єднаних сил, генерал-майор Голоднюк Олександр Миколайович; Голова Слов'янської райдержадміністрації Данилюк Євген Іванович; Голова Слов'янської районної ради Черніков Костянтин Георгійович. 

          По закінченню заходу делегація вирушила на меморіал "Скорботний янгол", що знаходиться в селі Пришиб. Об 11.30 на меморіалі, який встановлено на місці загибелі українських льотчиків транспортного літака АН-26 06.06.2014 відбувся захід з вшанування пам'яті загиблих та покладання квітів.